isla bonita - dovolená s přáteli na La Palma - GOOD WLAN - 0049 151 4052 3041 / 0034 644 134 930

Měli byste se vrátit nadšeně; chceme vás srdečně přivítat. PROSÍM, zavolejte nám nebo pošlete whatsapp 0049 151 4052 3041 / 0034 644 134 930, pak najdeme dobré řešení pro vaše ubytování.

Náš prázdninový komplex se nachází na slunné západní straně Kanárského ostrova. Zde se čerstvě „vyplavete“ do dne se 180° výhledem na moře na Atlantik v infinity bazénu nebo se po celodenní túře se sklenkou vína a domácí paellou budete dívat na barvy zapadajícího slunce na terase.

Můžete očekávat moderní, pohodlné apartmány a dvoulůžkové pokoje, z nichž některé lze propojit zvukotěsnými dvoukřídlými spojovacími dveřmi. To umožňuje přátelům a rodinám žít společně s příjemným soukromím. V nadmořské výšce 620 m máte fantastický výhled na moře téměř z každé části našeho zařízení. Užijte si velkolepé západy slunce v naší "chill out" lodi na střešní terase a to není vše s výhledy: pokud chcete, můžete se podívat do 2 našich ložnic (P3 a P4) přes 150 cm světelnou kopuli přímo z postele na báječný Hvězdná obloha.

V místnostech se můžete pohodlně ochladit a – i když zřídka – ale v případě potřeby i topit. WIFI je vám k dispozici zdarma, stejně jako satelitní TV, CD, rádio. Okna jsou opatřena žaluziemi.

Ve všech koupelnách jsou sprchy na úrovni terénu, najdete zde fén, kosmetické zrcátko a sálavé topení, některé koupelny jsou navíc bezbariérové ​​a mají bidet. Více než 90 % teplé vody se vyrábí ze solárních tepelných zdrojů – bez legionel přes výměníky tepla! Splachovací voda na toaletách je nechlorovaná "galeriová voda" a veškerá odpadní voda je čištěna malou organickou čističkou a využívána k zavlažování. K dispozici je pračka a sušička.

Kanárský ostrov La Palma nabízí vše, po čem srdce aktivní dovolené touží: pěší turistiku rozmanitou přírodou, výlety na kole k nejkrásnějším vyhlídkám. Klima na La Palmě je obzvláště vyrovnané a příjemné. V zimě jsou zde příjemné teploty a v létě se díky množství lesů a různé nadmořské výšce příliš neohřeje.

Milovníci přírody a ti, kteří hledají odpočinek, ale oceňují i ​​nezaměnitelnou faunu a flóru zeleného ostrova, který byl v roce 2002 UNESCO vyhlášen biosférickou rezervací.

A pokud chcete kromě sportu a krajiny prozkoumat ostrovní život, hřejivé „Palmeros“ a regionální lahůdky, můžete se odpoledne procházet půvabnými uličkami starého města, naplánovat si celodenní výlet do solných pánví nebo do působivé pirátská zátoka.

Kdo ještě Kanárské ostrovy nepoznal, po návštěvě zjistí: La Palma je okouzlující. Prostřednictvím země, lidí a všeho, co si zde můžete užít.

Unsere Holiday apartments im Überblick